Ödeme Seçenekleri

17. YILIMIZDA DA SİZİNLEYİZ... NİCE YILLARA ÖZKAPSAN ÇELİK KAPI LTD.ŞTİ.
Çelik Kapı Fiyatları: Fiyatlarımızı web sitemizde kampanya kapımızda belirtmiştik. Diğer çelik kapılarımızın fiyatlarını iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. Bunun nedeni ise çelik kapıyı almadan önce önce kalitesini daha sonra fiyatını araştırmanız gerektiğini düşünüyoruz.

ÖZKAPSAN Çelik Kapı olarak eş değerlerine oranla tekli kapılarda %30 daha düşük inşaatlara ise %40 düşük fiyat politikası uyguluyoruz. Vakıfbank kredi kartı veya Yapı kredi bankası Word kredi kartı kullanan müşterilerimiz için tek çekimde yani peşin ödemelerde % 10 indirim yapıyoruz aynı zamanda hiç peşinatsız Word card' a 10 taksit imkânı sağlıyoruz. 
Aynı zamanda 1 peşin 3 taksit seçeneğindense faydalanabilirsiniz.

ÖZKAPSAN Çelik Kapı olarak müşterilerimizi showrumumuzda görmeyi arzu ederiz. Her ne kadar sitemizde inceleseniz de showrumumuzda olup, karşılamak, tokalaşmak, samimiyet kurmak, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi vermek, içecek ikram etmek ve uğurlamak isteriz. İnsan aralarındaki diyolağa inanmaktayız bu yüzden çelik kapı fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi için merkezimize gelmenizi, hiç değilse telefon hakkınızı kullanmanızı öneririz.
 

Arz Ederim...