Renk Kartelası

GENİŞ RENK SEÇENEKLERİ

Birbirinden farklı, modern ve estetik kaplama, renk ve malzeme seçenekleri !

Renk ve kaplama seçeneklerimizi aşaağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Renk ve Kaplama Seçenekleri

Çelik kapı modelleri ve çelik kapı çeşitleri Özkapsan’da! Evinizi ve binanızı en fonksiyonel ve estetik mimarilere dönüştürmek için modelleri inceleyebilirsiniz.

Bina sahipleri farklı fonksiyonları bir araya getirirken şık bir görünüm elde etmek için çelik kapıların gücünden yararlanmaktadır. Çünkü işlevsellik ve estetik bir araya geldiğinde mükemmel bir ahenk yakalamanın en kolay yolunu sunar.

Farklı ölçülere hitap eden çelik kapılar yapıların iç mekanlarına ve dış mekanlarına adapte olarak bir binayı ya da daireyi tamamlayan parçalardır. Kullanım alanına, kişilerin zevklerine ya da ihtiyaçlarına göre tek veya çift kanatlı olarak satışa sunulan çelik kapıların pek çok faydası bulunur.

Dekorasyon konusunda titiz insanların kapı seçiminde akıllarına takılan ilk konu renklerdir. Çünkü bina bütünlüğünü korumanın en önemli yolu cephe renkleri ve çelik kapıların renk uyumudur. Özkapsan’da farklı modellerde ve renklerde dizayn edilen tasarımları bulabilirsiniz.

Çelik Kapı Modelleri Avantajları

Hem şahsi hem de ortak kullanım alanlarında öncelik daima güvenliktir. Çelik kapı modelleri güvenli bir yaşam için en ideal seçenektir. Çelik kapılar sağlam olması nedeniyle hırsızlık konusunda tedirgin olan kişiler için büyük bir yardımcıdır. Özellikle banka gibi yapıların güvenliği için olmazsa olmaz bir yapı malzemesidir.

Çelik kapıların paslanmaz özelliği diğer kapılara nazaran büyük bir avantaj sağlar. Özellikle iş yerleri ve dairelerin temizliğinde kullanılan temizlik malzemelerine karşı direnç gösterir. Bu sayede görenleri hayran bırakacak bir parlaklıkla temiz bir kapı görseli oluşturulabilmektedir.

Çelik kapıların bir diğer avantajı ise enerji tasarrufu için yardımcı olmasıdır. Kapılarda yalıtım özelliği bulunur. Bu durum iç mekanların, dışarıdaki hava şartlarından daha az etkilenmesini sağlar. Yazın, soğutma, kışın ise ısıtma sistemlerinizin daha az ama daha verimli çalışmasına olanak tanır.

Çelik kapı modelleri tüm yapı ve binalar için uygundur. Farklı ebatlarda üretilebiliyor olması sayesinde villa, yazlık, okul gibi büyük yapılar için kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra daire, iş yeri, ofis ya da depo gibi alanlarda standart ölçü olarak kabul edilen çelik kapılar uyum sağlamaktadır.

Farklı fiyat aralıkları ve birbirinden güzel modelleri sizlere sunan Özkapsan firmasının web sitesini inceleyerek istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun kapıyı bulabilirsiniz.

EN ÇOK SATAN MODELLER