ÖZKAPSAN ÇELİK KAPI (EYFADOOR)
Özkapsan Mob. Çelik Kapı İmalat ve Satış
yangın kapıları, çelik kapılar, kapılar, kapı, çelik, villa kapıları, lüks kapılar, apartman kapıları, sanayi, apartman, en uygun kapı, kapı modelleri, ucuz kapı, kaliteli kapı, toptan satış, nishadalar, özkapsan, özkapsancelikkapi, apartmankapısı, villakapısı, doğal ahşap, görünümlü, çelikkapı, dairekapısı, özeltaçlı, kırılmazcamlı, engüvenlikapı, mimari, decor mimar, inşaatmühendisi, patentliürün, istanbulanadolu, kartal, istanbulavrupa, door, steeldoors özeltasarım, kalekilit, paslanmaz, tütün, kaplama, çelik, kapı maltepe, kasa, mobilya, fabrikasyon, imalat, showroom, butik, üretim, kalite, özel, özeltasarım, celikkasa, çelikkapı, modelleri, çelikkapı sistemleri, Paravol, carihoz, holdaz, argalia, akrotil, haçanoz, paşayan, sirahoz, pindoz, humrik, romanoz, filibaz, samri, kamenit, kamaşinoz, peripoli, kalahton, haldoz, iksenit, pabik, askoraz, raşi, savalos, kafin, hanis, şimanoz, salur, salarha, velkü, şetröz, harvel, karasu, golos, kandeva, fatla, fosa, singaz, samri, andon, saba, mişona, aron, lestenboz, ahincoz, filargoz, mohanca, rados, toğli, harvel, tarkad, kaçaran, veyla, likoz, kapnes, halitoz, iveroz, roşata, mezre, kendirli, lazio, taskana, roma, d,ana, Athena, venus, ceres, hera, çelikkapıfiyatları,Architecture,mimar,design,interiordesign,architect,dekorasyon,İstanbul,architects,rendering architettura,arquitectura,home,mimarlık,architecturestudent,archidesign,homedesign architecturemodel,sanat,maqueta,instagood,arkitektur,yap,dekor,dizayn,nyc,archistudent,mimarirestorasyon,mimaritasarım,mimar,desing,interiordesign,arcitecture,architecturephotography,home homedesign,homesweethome,mimarlık,archidesign,homedesign,sanat,instagood,dekorasyonfikirleri mutfakdekorasyon,dekorasyonönerileri,dekorasyon,dizayn,dizaynmobilya,mutfakdolapları,kitchendesign,kitchen
13396
page-template-default,page,page-id-13396,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

ÖZKAPSAN ÇELİK KAPI (EYFADOOR)

NASIL BAŞLADIK?

Çelik Kapı sektöründe ÖZTÜRK ailesinde ilk temeli Mustafa ÖZTÜRK atmıştır. 1993 yılında sektöre giren Mustafa ÖZTÜRK BALKAPSAN firmasının kurucu ortaklarındandır. Yaklaşık 6 yıl BALKAPSAN firmasının bünyesinde bulunduktan sonra isminin ÖZTÜRK’ten geldiği ÖZKAPSAN firmasını kurmuştur. Firmamız ÖZKAPSAN Çelik Kapı imalatını 1999’da İstanbul Maltepe’de merkezini açarak faaliyete başlamıştır ve İstanbul Kartalda devam ettirmektedir. ÖZKAPSAN Çelik Kapı yurt içinde edindiği saygınlığı ile gelişen teknolojinin sürekli uygulayıcısı olarak, değişen beklentilere en doğru çözümlerle yanıtlar üretmek, sürekli kendini yenileyen ve gelişen bir kuruluş olmaktır. Çelik kapıda 30 senelik tecrübesini ÖZTÜRK ailesi olarak kalitesini ispatlamıştır ve yeni ürünleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bu işi devam ettireceklerdir.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Yaşanılan her mekân da sizi ve değer verdiklerinizi korumak için çalışıyoruz. Yıllardır çeliğin sağlamlığını ahşabın doğallığı ile harmanlayarak ürettiğimiz estetik, sağlam ve özgün kapılarımızın yanında güven de inşa ediyoruz. Çelik kapı sektöründe ürünleriyle lider firmalardan biri olmaya devam ediyoruz. Çeşitli modellerimiz ve yılların bize katmış olduğu tecrübeyle, sizlere daha kaliteli bir hizmet sunuyoruz. 30 yıla yaklaşan bir süre zarfında marka adımız, referanslarımız ve etkin çalışma programımızla inovasyonlar yaratıyoruz. Yenilikçi bakış açımız ve siz değerli müşterilerimizle empati kurabildiğimiz için, sizlerin beklentilerini anlıyor ve bu beklentilere cevap verebilmek için sürekli çalışıyoruz. Her zaman daha iyisini hedefleyip he zaman daha ileriye yürüyoruz. Zaman içerisinde değişen, gelişen teknolojiyi ürünlerimizle harmanlıyor siz değerli müşterilerimize daha güvenli bir hane olma fırsatını sunuyoruz.

MİSYONUMUZ

Öncelikle şirketlerle daha sonrasında bireysel müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Çelik kapı parmak izi okuyucu göz taraması gibi güvenlik ürünlerimizi müşterilerimiz adına her gün gelişen teknolojiyle bir bütün haline getiriyoruz. Sürekli yenilikçi, sürekli çalışma halinde olan, her gün biraz daha gelişen ve her zaman gelişime açık bir firmayız. Kuvvetli referanslarımız ve işimizden memnun kalan müşteri kitlemizle daha fazla insana ulaşıp daha fazla güven ve huzur sağlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Amacımız öncelikle İstanbul’da çelik kapıcılar kervanına yeni bayiler ekleyerek Türkiye genelinde ve Avrupa ülkelerinde de işimizi yaymayı ilke edindik. Bu amaçla İstanbul genelinde bayilikler vermeye devam ediyoruz. ÖZTÜRK ailesi olarak kalitesini ispatlamıştır ve yeni ürünleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bu işi devam ettireceklerdir.

EYFADOOR NEDİR?

Eyfadoor ÖZKAPSAN şirketinin bünyesinde bulunan bir oluşumdur. Gelişen teknoloji ve sektördeki yeniliklere ayak uydurmak adına gelişim gösteren kurumsal bir yapı formu taşır. Profesyonelliği ve iş kalitesini arttırmak adına başlatılmış bir kurumsal
omurgadır. Profesyonel takım arkadaşlarımızın bulunduğu, kreatif çalışmalar yapma, araştırma, planlama, hayata geçirme ve yürütme amacı taşır. 2019 yılı içerisinde hayata geçirilmiş bir projedir. Eyfadoor isminin hikayesi patron kardeşler Fatih ÖZTÜRK ve Eyüp ÖZTÜRK’ten gelir. İsimlerinin ilk iki harfi baz alınarak kurumsal yapı projesinin logo ismine önderlik etmişlerdir. Dijital pazara kendimizi kabul ettirme, daha sık ve daha efektif kitle iletişimi sağlama aynı zamanda müşterilerimize kaliteli işi ve işçiliği göstermek adına yürüttüğümüz bir kurumsal yapıdır.