Sektördeki tecrübesi ve yüksek müşteri memnuniyeti ile Özkapsan Çelik Kapı, hayallerinizi gerçekleştirmek için sizlerle tanışmak istiyor.

Her geçen gün daha da gelişerek büyüyen çelik kapı sektöründe, önceliğini “müşteri memnuniyeti” olarak belirleyen ve bu hedef doğrultusunda kendinden emin adımlarla ilerleyerek büyümeye devam eden firmamız, “herkesi sahip olmak istediği kapı modelleriyle buluşturmak” amacıyla KALİTE – GÜVENLİK esaslı fikir ve projelerle desteklenmiş çelik kapı, bina giriş kapıları, villa kapılarını beğeninize sunmaya devam ediyor.

ÖZKAPSAN ÇELİK KAPI, günümüzde her zamankinden çok daha fazla öneme sahip olan ‘zaman’ kavramını göz önünde tutarak modelin seçiminden imalatına, imalattan montajına, montajdan satış sonrası desteğe kadar tüm aşamalarda sizin için en kolay ve en kabul edilebilir önerileri sunan çalışma sistemi ile memnuniyetinizin en üst seviyede tutulduğu projeler gerçekleştiriyor.

30 yıldır tüm projeleri “Şehrin En İyisi” anlayışıyla müşterisinin tebessümünü, beğenisini ve güvenini kazanarak sonlandıran ÖZKAPSAN ÇELİK KAPI, yeni bir projede hayallerinizi gerçekleştirmek için sizlerle tanışmak istiyor.

Online Katalog

DİJİTAL ÜRÜN KATALOĞU

Birbirinden farklı, modern ve estetik kapı modelleri !

Ürün kataloğumuzu aşağıdaki linkten indirebilir, modellerimizi inceleyebilir ve teknik bilgiler alabilirsiniz.

Hemen İndir

KAPI BLOG

Kapı sektörü hakkında en son haberleri ve kapılar hakkında merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz.